Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miközben próbálok elaludni...

Miközben próbálok elaludni (nem tudok) folyton, jár az eszem mindenen és a végén mindig csak egy dolog jár a fejemben, hogy mi lenne ha megölném magam?

Figyelt kérdés

Igazaból nem történt semmi konkrét dolog,csak egyszerűen nem érzem,azt hogy élni akarok...

Vannak barátaim családom,meg minden,de akkor is,ha pisztolyt adnának a kezembe akkor már biztos nem lenne kérdés



2019. dec. 28. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Szia,

Szerintem depressziós vagy, én is az voltam és akkor volt hasonló. Nekem Isten segített kimászni a gödörből miután elkezdtem imádkozni, azóta hála a jó égnek minden jobb lett.


De a hobbi, tanulás, munka és mozgás is nagyon fontos. Ne hanyagold el, legyen ami leköti a figyelmedet. Nálam ezek voltak a gyógyírek.

A legjobbakat, ima.

2019. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Èn sem bànnàm igazán ha csak úgy elaludnék és soha többet nem ébrednèk fel, de öngyilkos azért nem leszek. Te se legyél. Nagyon sok gonosz ember van hazànkban. Azt alap dolognak veszik, hogy nekik normális családjuk van, egészségesek, szerencsések. Aki meg legtöbbször önhibàján kívül nem ilyen azzal a legkevésbé sem tudnak együttérezni. Sőt divat a földönfekvőbe még egyet belerúgni. Ès akkor csodálkoznak ha a fél vilàg utàlja a magyarokat. Gonosz embereket a jók nem szeretik. De ne add fel kedves kérdező. Nem mindenki olyan gonosz mint a magyarok többsége. Nyugaton sokkal tolerànsabb, elfogadóbb, empatikusabb emberek èlnek. Próbàld ki hátha bejön. Ha van szakmàd, tudsz idegen nyelveket, akkor menj ne hallgass az àjtatos, képmutató, gonosz műkeresztènyekre, hogy úgy se sikerül. Próbáld ki, hàtha.
2019. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!