Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rémálmaid voltak?...

Milyen rémálmaid voltak? Miket álmodtál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt több is, többsége baromság.


Egyszer azt álmodtam, hogy egy pap kerget baltával a barátnőmmel együtt, mert nem járunk misére.


Egyszer volt egy tényleg borzalmas álmom. Mondjuk arra nem emlékszem , hogy velem csinálták-e ezt vagy csak néző voltam... Na szóval, azt álmodtam, hogy kikötöznek egy X alakban összerakott gerendára, felállítanak és baltával elkezdenek centinként feldarabolni, hogy aztán újra összerakjanak, és így torz formát kapjak. Majd újra feldarabolnak és összeraknak, és újra és újra és újra...

2010. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azt hogy elveszítettem tesómat.. tegnap előtt álmodtam ezt. nagyon szar volt
2010. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy csoporttal voltam, egy régi katedrális előtt, aminek nyitva volt az ajtaja. A vezetőnk mutatott egy 10 méterrel beljebb lévő vonalat, hogy azon túl ép ésszel még senki nem járt. A vonaltól rézsút felénk fehér foltok voltak a földön, amik egy olyan szobába vezettek, ahova innen még nem lehetett belátni. Nosza elindultam, hogy én át fogom lépni a vonalat, mégis mi bajom lehet?

Mikor odaértem, elnéztem a fehér pöttyökkel jelölt szoba irányába. Olyat láttam benne, amit ép ésszel felfogni nem lehet. Térdre estem és elkezdtem üvölteni, és tudtam, hogy most megőrülök, mert ilyen nincs, ilyen nem lehet, de mégis...

2010. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Huu nekem 10 éves koromban volt egy visszatérő álmom h üldöz egy vaddisznó és mindíg megöl vmi módon.. Ezt egyszer megelégeltem és lecsaptam.. Azóta nincsenek ilyen álmaim.
2010. júl. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

én hülyeségeket szoktam xD de mégis ijesztő:O

na de várom a többi érdekes választ:P

2010. júl. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!