Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Ha csodálat...

Melyik a rosszabb? Ha csodálatosan szépet álmodtál, felébredsz és tudod, sosem fog teljesülni, vagy egy rossz rémálom?

Figyelt kérdés
Szerintem ha jót álmodom. HA rosszat, mituán felébredtem elmúlik és megkönnnyebbülök, hogy csak egy álom volt. A jó után pedig sokáig vágyódom.
2009. dec. 21. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

bizony ez így van

én is úgy gondolom mint te

2009. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is vágyom a szép álmok után, hogy teljesüljenek.
2009. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha jót álmodsz legalább addig is átéled egy picit és akkor addig boldog vagy,míg a rossz álom akkor is rossz mikor álmodod és lehet hogy egy életen át emlékszel rá is mindig fájni fog :s
2009. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
19.31 Én is így vagyok vele. Van egy pár rémálmom, amire rossz visszaemlékezni.
2009. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csodálatosat álmodsz. Szerencsére én már sokszor álmodtam azt a csodálatosat :D:D De olyankor midnig szar felkelni :S
2009. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rémálom rosszabb mert egész nap rettegésben tart. A jó álmokról megszoktam hogy csak álmok és nem teljesülnek s nem sóvárgok...
2010. nov. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szép álmokat még élvezem is. :)

A rémálom szerintem sokkal rosszabb.

2020. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!