Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülyének néznék ki ha fel...

Hülyének néznék ki ha fel venném a korona vírus ellen amaszkomat?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 16:38
 1/5 Envagyok Bozsi002 válasza:
41%
Igen
2020. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem. Igaz most senki nem hordja mert még nincs túlnyomóan sok ferőzött az országban. Ha nagyon aggódsz hogy elkapod akkor hord nyugottan. Sosem lehet tudni hogy kitől és hogyan kaphatod el. Egyébként én is felveszem ha Budapestre utazom vagy ha olyan helyen vagyok ahol sok ember van.
2020. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha a múlt héten kaptál új vesét, és mindenképpen emberek közé kell menned, akkor vedd fel, ha olyan maszkod van, ami valóban megvéd. De csak egy sima sebészeti 80 forintos szájmaszkkal ne flangálj. Az arra való, hogy operálás közben a sebész ne fertőzze el a kinyitott beteget a műtőasztalon.
2020. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem ! Nalunk a buszsóförök is hordják. Amikor sok emberhez megyek én is felveszem. Ne aggodj ha felsz tole nyugodtan vedd fel, nem fog senki hulyenek nezni
2020. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:
Kétlem, hogy bárki is ezért most furcsán nézne rád, vagy kinevetne.
2020. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!