Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koronavírus miatti helyzetből...

Koronavírus miatti helyzetből adódóan, mi lesz azokkal, akinek elfogy a pénze?

Figyelt kérdés

Sokan élnek egyik napról a másikra. Velük, mi lesz, ha nem tudnak dolgozni, nem lesz jövedelmük, nem kapnak táppénzt sem, azaz sehonnan nem lesz bevételük?

Különböző élethelyzetek alakulhatnak ilyen irányba. Nem lesz két egyforma. Mégis, mi lesz azokkal, aki nem tudnak élelmet, gyógyszert venni maguknak?

Segélyt nem szoktak adni bárkinek. De ki adna, ha a hivatal sem működik? :o



2020. márc. 15. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, ami máskor... Baj. :(
2020. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem hagyják az államok vagy az EU, hogy humanitárius katasztrófa alakuljon ki. Valamiféle segélyezés biztosan lesz azoknak, akik önhibájukon kívül kerültek nehéz helyzetbe.
2020. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne! Kisvállalkozóként magam is egyik napról a másikra élek. Amikor kifizetik a munkámat, akkor van pénzem, ami hamar elfogy. Néhány hónapja igen rosszul mennek a dolgok. Kevés ügyfél, sok kiadás, sok befizetnivaló. :(

Arról nem is szólva, most hogy itthon vannak a gyerekek itthon eszek, drágább a kajálás. (ráadásul nemrég fizettem be az ebédet nekik az iskolába, amit most nem is kapnak meg. Most jól jönne az a pénz is itthon)

2020. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem mondani, hogy az ügyfeleim fele lemondta a munkámat. :( Holnap is csak kettő munkám lesz 5-6 helyett :(
2020. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En ugy olvastam h ha befizetted a kajat akkor sajat erelhordoban elhozhato
2020. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy nagyon csúnya gazdasági helyzet van kialakulóba.

A vendéglátás, szállás helyeknél gyakorlatilag elbocsájtások, bezárások vannak kilátásba.

Ismerek olyan apartman kiadással foglalkozót, aki már múlt év ősszel fullon volt foglalással az idei nyárra.

Elmúlt 1 hónapban ez lenullázódott, már egy foglalás sincs az idei évre.

Úgy látom hogy egy nagyon brutális gazdasági válságnak nézünk elébe, és többen fognak miatta meghalni, mint maga a vírusba.

2020. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tervbe van véve, hogy az eddigi 3 hónap helyett most 9 hónapra megnövelik majd az álláskeresési járadékot, szóval ha erre jogosult vagy, akkor egy darabig nem maradsz majd teljesen pénz nélkül.
2020. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok jogosult álláskeresési járadékra. Amikor próbáltunk segélyt, gyógyszer-támogatást, segítséget kérni, lényegében leráztak az önkormányzatnál. Adjuk el az autónkat, adjuk el a zártkerti telkünket (amin csak egy ezeréves faház van). Amíg a ezek megvannak, addig nem adnak segélyt. :-(

Úgy hallottam, több országban emelt családi pótlékkal és új segélyekkel támogatják az embereket. Nálunk ez szóba sem jött! :-( (hiszen még a sajtó kérdéseire sem akarnak válaszolni)

2020. márc. 20. 01:07
 9/14 anonim válasza:
Valószínüleg lesz az a pont, amikor az éhhalál és zavargások helyett a korlátozások feloldását választja a kormány.
2020. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Tervbe van véve, hogy az eddigi 3 hónap helyett most 9 hónapra megnövelik majd az álláskeresési járadékot" csak legyen miből finanszírozni ezt a rengeteg embert
2020. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!