Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek most is jó az a...

Szerintetek most is jó az a csekk?

Figyelt kérdés

2017ben vásároltam férjemmel egy házat. És annak az illetékét nem fizettük ki azóta se (2020) van most. sok es nem tudtunk annyit félre tenni..

most ugynézki sikerül kifizetni .Csak a kérdés hogy elfogadják a postán meg meg érkezik e az illetékhez így hogy 2017ben küldték ki a csekket.


2020. márc. 18. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
azóta semmiféle felszólítást nem kaptatok??? :-O :-O
2020. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ugyanannyi lenne most az illeték, mint akkor. Egészen biztosan rátesznek egy csomó késedelmi kamatot.
2020. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A csekk elvileg jó, de késedelmi kamat fog érkezni + rendbírság mert az illetékfizetési kötelezettségnek nem tettél időben eleget. Mondanám hogy menj be a NAV ügyfélszolgálatára egyeztetni, de most ne tedd.
2020. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el a 206-210-es paragrafust, el van írva a késedelmi pótlék mértéke!

2020. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Plusz itt az illetéktörvény, ahol szintén leírják, hogy a késedelmi pótlékkal megnövelt összeget kell megfizetned!


[link]

2020. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De jött tavaly a Nav.tol de csak a illetékes felszólítás...nem számoltak fel kamatot..
2020. márc. 18. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:

És bedobtátok a szemétbe, nem válaszoltátok meg?? :-O :-O


Lehet kérni részletfizetést, és van még egy csomó lehetőség, hogy halasztást kérj. Miért nem tetted??

Azt hitted, hogy majd elmúlik, mint egy pattanás?

2020. márc. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mielőtt hülyeséget írsz.. olvasódé már el mit írtam :D Meg van a csekk nem dobtam ki ...

amiről nemtudsz hogy mivan abba ne szolljál már bele..

kérdést tettem fel és nem kritikát kértem

2020. márc. 18. 14:22
 9/10 A kérdező kommentje:
...
2020. márc. 22. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8: te mindent csak szószerint / betű szerint vagy képes értelmezni???

Nyilván felfogtam, hogy ott a kezedben a csekk! A "szemétbe dobás" alatt elég nyilvánvalóan azt értettem, hogy nem foglalkoztatok vele.

2020. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!