Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xboxon vettem 2500V-Buckot. A...

Xboxon vettem 2500V-Buckot. A gépemen az Epic Gamesbe az xbox accommal vagyok bejelentkezve, de nem jött meg a gépemre a V-Buck. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehogy küldj annak a retardáltnak akármit is. Először is hogy vetted meg? Én Xboxon a játékon belül csináltam és ott megjelent azonnal. Másrészt legkésőbb másnap jön egy visszaigazolás a Microsofttól a profilod email címére a vásárlásról ilyen címmel: Your Microsoft order no "hosszú szám"


Harmadrészt össze van-e kötve az Xbox profilod az Epic accountoddal? Azt itt tudod megnézni [link]

2020. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemis akartam neki küldeni :'D És igen,jött visszaigazolás.Azzal esetleg kell valamit csinálnom?
2020. márc. 21. 10:48
 3/6 A kérdező kommentje:
És a xbox storeba vagy hogyhívjákba vettem meg
2020. márc. 21. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
És igen,össze van kötve :D
2020. márc. 21. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jött visszaigazolás a vásárlásról akkor pedig meg kellene jelennie a játékban. Sajnos ennél több ötletem nincs.
2020. márc. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Odafigyelnél akkor tudnád, hogy a v-bucks azon a profilon jelenik meg amelyiken megveszed. Hasznalsz egy profilt pld xboxon, pc-n es mobikon is egyszerre akkor ha megveszed pld xboxon a vbucksot az xboxon fogja csak mutatni neked, a masik kettőn nem.
2022. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!