Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csinálják azok akik...

Hogyan csinálják azok akik utazgatnak a világban és mindenük meg van mellette?

Figyelt kérdés
Nem irigykedni akarok bár sajnos néha megtörténik mikor látom ezeket a videókat de valószínűleg azért mert az egész életem egy sikertelen szar,és úgy érzem én ezekről már lassan lekések pl a korom meg most a szar helyzet miatt is meg a pénz dolog végett is,meg bátorság ilyesmi.Sok utazós videót nézegetek pl ezt a fickót is https://www.youtube.com/watch?v=UBWlWCFDpSE mindig mondják az ilyen videók alatt,hogy merj élni csináld azt amit szeretsz,de lehetne olyan,hogy mindenki ott hagyja a munkahelyét és azt csinálja és abból él amit szeret?Például mi lenne ha mindenki utazgatna?Azon is sokszor elgondolkodom,hogy vannak ezek a karrier tanácsadók meg mindenféle mentorok mindig azt mondják bárkiből lehet bárki bárki lehet szabad ember csinálhatja azt amit szeretne,bárki képes bármire,de akkor miért nem csinálja a legtöbb ember azt?Meg ok,hogy egy két emberke így tudja élni az álmát de szerintem mindenkinek akkor sem adatna meg ez a dolog,szóval kevesebben vannak abban amit szeretnek mint fordítva abban amit nem szeretnek csak muszáj csinálni.Nem irigykedni akarok de sokszor előfordul :( de jó ennek a fickónak meg még másoknak akik ezt csinálják és élnek és élvezik.Én még élni sem merek sőt az életet egy kényszernek érzem mintha egy kés lenne a torkomon,és mintha vérre menne.

2020. márc. 20. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy csinálják - inkább miből: k....va sok pénzből, abból. Ez pont olyan, hogy az egyik ember milliárdos tőzsdecápa, spekuláns, vagy dörzsölt vállalkozó aki habzsol a pénzben miközben a nála intelligensebb, műveltebb pedagógus meg sokszor alig jön ki a fizuból (pláne ha hitele is van). Hát így, a világ sajnos nem igazságos, de ha harcolt magadért akkor - ha nem is milliárdos leszel - de előrébb juthatsz.
2020. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

# 1


Hát nem tudom,belőlem már szerintem semmi sem lesz,valószínűleg ebben a szarban úszik el az életem.

2020. márc. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!