Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek errol a...

Mi a véleményetek errol a pizzagate, Justin Bieber-Yummy dologrol?

Figyelt kérdés
Tenyleg igaz lehet?Nagyon sok osszefugges van.Es Justin+ Selena videoja?Aki nem tudja mirol van szo,nezze meg AvramLaftosca hollywood sotet titkai cimu videojat.

2020. márc. 22. 07:37
 1/7 anonim válasza:
91%
Én is rengeteget olvastam róla, fogalmam sincs, hogy igaz e, de elég valósnak tűnik. Szörnyű, hogy tényleg lehet ilyen.
2020. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%
Órakat kutattam utána, mindig egyre és egyre valósabbnak tűnt. Belegondolva szörnyen abszurd, hogy ilyen megtörténet a világban és talán van benne egy kis túlzás is, de szerintem 80%-a igaz. Nem lehet ennyi véletlen egybeesés.
2020. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez amúgy mi nem találtam semmit róla a neten , írjátok már le légszi
2020. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nézzetek meg Cabal bukása részeket figyelmesen és lehetőleg mindet mielőtt letorlik, errrol is szó van benne.. ( https://www.youtube.com/playlist?list=PL0VfKqvG_0MMVMvFtRqG7..
2020. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
2020. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, elgondolkodtató, az biztos!
2020. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én teljesen megvagyok ezen döbbenve.. Tényleg ameddig nem tudtam ezeket a dologokat addig nekem ebből semmi sem tűnt volna fel. De így.

Simán eltudom képzelni hogy van ilyen. A pénz beszél. Ezeknek az embereknek annyi pénzük lehet hogy bárki pofáját be tudják vele tömni. Milyen érdekes hogy a fiatal Avicii is elhunyt amikor elkezdett ezzel a témával foglalkozni. Kitudja mit fognak tenni Justinnal.. A hitbe menekül mert az amit látott biztos hatalmas sokként érte. Nemis tudom mit tudnék még ehhez hozzáfűzni de örülök hogy nem vagyok egyikük helyében sem.

2020. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!