Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Facebookon egyik ismerősömne...

A Facebookon egyik ismerősömnek nem látom az ismerőseit, az idővonalát, de az ismerőseim kötött sincs, de egymásnak tudunk üzeneteket küldeni, A fentiekre milyen orvoslást tanácsoltok? Hogyan állította be az Ö Facebookját? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azzal az emberrel van így, aki nem ismerősöm. Messenger működik facebook nélkül is.
2020. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöd, akkor valószínáleg beállította, hogy csak bizonyos emberek láthassák az idővonalát, előled el van rejtve minden nem publikus poszt. Azt az én ismerőseim sem látják, hogy még kik az ismerőseim, csak a közös ismerősöket mutatja, ez egy másik beállítás kérdése.

Ha nem vagytok közeli viszonyban, akkor teljesen normális szerintem, én nagyon ritkán posztolok valamit, de azt csak egy szűk 15 fős csoportnak, más nem látja.

2020. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írta, hogy nincs az ismerősei között ...
2020. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos róla nem adja ki egyetlen egy ismerősét sem, idővonalát nem látom. Ha a Facebook keresőbe beírom a nevét ugyan előjön a képe, de csak üzenetet tudunk küldeni egymásnak. de törölni sem tudom miért nem?
2020. márc. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!