Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Szàjmaszkot használhatom, ha a másik egy kicsit hordta?

márc. 24. 11:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem!

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont márc. 24. 11:55 Privát üzenet
Ennyi esszel azt csinálsz amit akarsz … Isten vigyazz a részegekre es az orultekre!

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont márc. 24. 11:56 Privát üzenet
Természetesen használhatod, ha nem védelmi eszközre tekintesz rá, hanem úgy kezeled, Hogyan kapjak el fertőző betegségeket könnyen gyorsan? Útmutató kezdőknek és haladóknak.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont márc. 24. 12:01 Privát üzenet

Nekem az jutott eszembe (elore is elnezest)

Kerdes szerint akkor nem baj, ha csak egy kicsit dugom meg mas feleseget? :)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont márc. 24. 12:05 Privát üzenet
Amig nem az enyemet, addig nem 😁

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont márc. 24. 12:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ennyire ne legyetek merevek

# 6/15Időpont márc. 24. 13:47 Privát üzenet
Te szivessen rakod az arcodra azt,amit más már napokig hordott? No komment...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont márc. 24. 13:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"ha a másik egy kicsit hordta"

# 8/15Időpont márc. 24. 15:14 Privát üzenet

Mondom, ha nem magadat akarod védeni, akkor használhatod. Ha nem csak trollkodsz, akkor hülye vagy, és még nekünk szólsz be.

Elég az, ha más kézbe veszi, és úgy adja oda neked, már fertőzött lehet. Egyébként egy idő után el kell dobni azt is, amit te viseltél.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont márc. 24. 15:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, ezt nem tudtam.

# 10/15Időpont márc. 24. 15:49 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha vettem egy windows 10 kulcsot online, a másik számítógépemen is használhatom?
Ha a telefonhívás elején a másik félnek nem közlöm hogy a hívás rögzítve van, azt később már nem használhatom fel ellene?
Ha a központi Szabó Ervinben váltottam ki egyszerű olvasójegyet (200 ft), azt használhatom másik tagkönyvtárban?
Ha szerzek egy diplomát, akkor egy másik egyetemre csak a diploma-pontommal jelentkezhetek, vagy ugyanúgy az érettségi pontjaimat is használhatom?
Facebookon ha már megadtam egyszer a teefonszámomat, akkor egy másik fiókban használhatom ugyanazt?
Ha szeptembertol másik iskolát kezdtem mint ahol jártam de vissza mentem oda az új iskolából kapott diáki érvényesítő matricát használhatom a régi diakival?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!