Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a sráctól...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek jogos a sráctól hogy nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Mivel rossz kapcsolatban élek és most kövezettek meg ha nem os volt szép de bele mentem egy sráccal titokban egy találkozóba.És azt mondta hogy nem tudja mit akar ahhoz párszor találkoznunk kell hogy ki ismerjük egymást meg ha külön mennék a páromtól akkor se szeretné hogy vele legyek hírtelen úgy jött ki tőlle.Azt még hozzá tenném hogy Nekem van egy fiam is -akor gondolnom kell.Mivel ez nekem túl bizonytalan lenne így hogy az új srác nem tudja mit akar így nem mentem vele bele q további titkos találkozókba.És azt mondtam hagyjuk inkább az egésszet nehogy a végén kiderüljön és én maradnak egyedül.Semmi alapon hiszen ez az új srác nem tud semm bízhatót ígérni
2020. márc. 25. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Igen, joga van nem tudni, mit akar. Azt mikor kérdezed meg újra, hogy szép vagy-e?
2020. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!