Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Utánvételes csomag után hány napon belül kapom meg a pénzt?

Hétfőn feladtam egy csomagot 65.000 ft értékben, utánvétellel. Kedden át is vették, mert 1 napossal küldtem. Mikor hozza ki a postás a pénzt?

Kérdések hasonló témákban: posta, csomag, utánvét, csomagszállítás

márc. 26. 16:17  Privát üzenet  

A válaszok
Amennyi a rózsaszín csekk átfutási ideje. Max 2 hét.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 26. 17:02 Privát üzenet
miért nem számlára kérted? sokkal gyorsabb, kevesebb munka.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 27. 18:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Utánvételes, házhozszállításos csomag esetén a kiszállítás előtt megkérhetem a futárt, hogy a postán hagyja a csomagot?
Ha én küldök valakinek valamit postán amivel ő utánvételes fizetéssel fizet akkor csak a címet kell megadni vagy a neve is kell? A másik kédés hogy én hogy fogom megkapni azt a...
Ha péntek délelőtt feltettem egy utánvételes csomagot, és 1 napossal kértem a szállítást, akkor legkésőbb mikor érkezik meg a pénz amit kértem az áruért?
Ha utánvételes csomagot adok fel akkor a pénzt mikor kapom meg amikor feladom a csomagot vagy ha megérkezett a csomag és átvették és visszahozzák a pénzt ahonnan a csomagot feladták?
Hogyan működik a postai utánvételes csomag feladás?
Posta kérdés! Utánvételes csomag átvételét követően, hányadik munkanapon utalja az összeget a számlámra a posta?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!