Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kijárási korlátozás kapcsán,...

A kijárási korlátozás kapcsán, a Deichmannba vagy a CCC-be lehet menni, vagy erre is vonatkozik a 9-12ig csak 65 felettiek?

Figyelt kérdés

Számomra ez nem világos és munka előtt venni akartam egy cipőt, szinte az összes tönkrement, ezzel nem számoltam.

Köszi a választ.


2020. márc. 28. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig tök egyértelmű.

9-12 között a 65 év felüliek mehetnek csak élelmiszerüzletbe, drogériába, piacra és gyógyszertárba.

A cipőbolt egyik kategóriába sem tartozik.

2020. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezekbe NEM lehet menni senkinek semmikor. Csak kaja, gyogszer, munka ilyesmi indokkal lehet maszkalni. Ergo nem mehetsz cipoboltba. Ezert nyitva sem lesznek.
2020. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindegy találtam itthon egy olyan cipőt amiben nem fagy le a lábam, de azért köszi.
2020. márc. 28. 07:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj tisztelt kérdező, de nem lett volna nagy ügy megnézned, például, a Deichmann honlapját. A főoldalon is tájékoztatnak, de ha az „Üzletkereső”-re kattintasz, akkor is ott a tájékoztatás: [link]

Persze, nincs jogom kétségbe vonni az itt kérdezésed szabadságát, de nem kellett volna közel 3/4 órát várnod válaszra.

2020. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!