Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a kijárási...

Hogy bírjátok a kijárási korlátozást? Akik párkapcsolatban élnek, találkoztok a barátaitokkal/barátnőitekkel? Elmentek hozzájuk ugyanúgy, vagy egyáltalán nem is találkoztok? :/

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sajna nehezen de be kell tartani mert nem vagyok önző és vigyazok az embertársaimra is.
2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

A korlátozás azt jelenti, hogy 𝐍𝐈𝐍𝐂𝐒𝐄𝐍 találkozás, csak létszükséglet esetén!

A napi dugás az nem létszükséglet, beszélgetni meg messziről is tudtok.

Csináljatok videókonferenciát.

2020. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%

Szidhattok, de mi találkoztunk. Engem nem kérdezett meg senki, hogy hova megyek.

Nem hivatalos forrás, a kormányrendeletben nincs benne, de azt hallottam, hogy a nem egy háztartásban élő párok találkozhatnak. Senki nem fogja 1,5 métert lemérni :D De saját felelősségre persze, és odafigyelve mindenre.

2020. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

És ha közben megfertőzöl egy csomó embert?

Inkább költözzetek össze.

2020. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"a nem egy háztartásban élő párok találkozhatnak"

Bárki találkozhat. Nincs háború.

Viszont ezzel azt kockáztatja, hogy a fertőzést terjeszti.

Most olyan 10% esély van erre minden egyes találkozásnál - 2 hét múlva már 50% esély lesz rá.

Szeretsz orosz rulettet játszani?


Vagy pl. mit szólnál hozzá, hogy ha te fertőznéd meg a kedvesed, és emiatt ő lélegeztetőgépre kerülne?

Fiatal is halt meg már ebben a betegségben.

2020. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!