Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Temetés, halotti tor, öröklési per, ilyesmik.
2020. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Megszűnsz létezni. A tudatod, a szubjektív belső élményed megszakad.

Ezerféle vallásnak vannak történetei arról hogy mi történik majd veled a halálod után, ezek azonban emberek által kitalált történetek. Némelyik történet halálközeli élmények során tapasztaltakon alapul, ezeket azonban mindig olyan emberek mesélték el, akik végül visszatértek (nyilvánvalóan). Valójában nincs megbízható bizonyíték arra, hogy a biológiai agy teljes halála után létezhet bármiféle tudatos élmény.

2020. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Minden embernek más a véleménye erről.Véleményem szerint semmi nincs(de ne legyen igazam).
2020. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
A 2. tökéletesen leírta. Én voltam klinikai halott, semmit nem tapasztaltam. Se fény, se Jézus, se alagút.
2020. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A mindenféle vallásokban hívők ezerféle teoriával állnak elő. A bökkenő hogy még senki sem volt aki visszajött volna és megmondja.

Egyébként nem az érdekel mi van utána, jobban izgat, hogy mi lesz előtte! Mármint amíg élek az legyen a lehető legteljesebb.

2020. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!