Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan csillapítsam a szomjam?

Hogyan csillapítsam a szomjam?

Figyelt kérdés

Ez nem vicc, szóval ne hülyéskedjétek el kérlek. A szobámba vagyok, de nem merek kimenni inni, mert félek, hogy azzal mindenkit felébresztek. Itt fent az emeleten alszik mindenki, és itt fent van mosdó, ahova tudnék menni inni a csapból. De nem akarok felébreszteni senkit, anyám az a leghalkabb hangra is felébred, ha én most kinyitom az ajtómat és felkapcsolom a fürdőben a villanyt, tuti, hogy anyám felkel.

Viszont nem tudok aludni, mert szomjas vagyok. Szerintetek megpróbáljak valahogy mégis elaludni vagy kockáztassak és menjek ki inni?

Ha megpróbálok elaludni, mire gondoljak, hogy ne érezzem annyira a szomjúságom?



2020. ápr. 2. 03:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, inni muszáj! Menjél ki inni! Holnaptól pedig tegyél egy palack vizet az ágyad mellé, arra az esetre, ha éjjel megszomjaznál!
2020. ápr. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, velem is ez van, csak én este éhezek meg. Ez annyiban más, hogy én a házon kívül lakok és nem tudok bemenni kajáért. De ha bemennék, kijönne a nagymuter és elkezdene rikácsolni. Na mindegy...


Egyébként ha nem tudsz elaludni, ne erőltesd. Sokkal rosszabb kényelmetlenkedve forgolódni az ágyban. Én azt tudom javasolni, hogy ha ez viszonnylag gyakori eset, készíts be magadnak előre pár üveg innivalót.


De az is egy megoldás, hogy kimész és nem kapcsolsz villanyt, hátha ezen múlik, hogy ne ébredjenek fel.

2020. ápr. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Általában szoktam felhozni magammal egy kulacsban vizet, és most is van nálam, de abban már nagyon kevés van és az nem lesz elég.

De köszönöm a válaszokat! Megpróbálok minél csendesebben kiosonni akkor, és villanykapcsolás nélkül elintézni.

2020. ápr. 2. 04:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ittál már ?
2020. ápr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen végül ittam. Nem szólt senki érte, szóval talán nem ébresztettem fel senkit. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. ápr. 2. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, hogy ittál már.
2020. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!