Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom törölni sorozatbarát...

Hol tudom törölni sorozatbarátról a fiókomat?

Figyelt kérdés
Mert elfelejtettem a jelszavamat, nem tudok bejelentkezni amit nem értek mert be voltam jelentkezve. És a sorozat amit szeretnék megnézni csak ott érhető el mert mindenhonnan letörölték.

#sorozat #sorozatbarát. fióktörlés
2020. ápr. 3. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tiltottak téged
2020. ápr. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sorozatbarát fiókot nem lehet törölni.

Ha a jelszó emlékeztető sem működik, akkor sajnos tényleg kitiltottak az oldalról:/

2020. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért tiltottak ki?
2020. ápr. 4. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Annak sok oka lehet.

Dupla fiókod volt, vagy többen használtatok egy fiókot, esetleg letöltöttél az oldalról, megosztottál linkeket más oldalon, káromkodtál vagy zaklattál valakit az oldalon.

Vagy ha hívtál meg valakit, és ő sértett meg ezek közül valamit, akkor mivel felelős vagy érte, mindkettőtöket kitiltottak:/

2020. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem én de ebből semelyiket nem csináltam.

Az lehet hogy az csinált valamit akitől én kaptam meghívót?

2020. ápr. 5. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a meghívód csinál valamit, annak nincs hatása rád, szóval akkor nem tudom, hogy mi lehetett a baj:/
2020. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!