Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 4GB sok egy E-book-nál?

BpBEST kérdése:

A 4GB sok egy E-book-nál?

Figyelt kérdés
Gondolkodom hogy veszek egy e-book-ot ( A kindle 2019-en gondolkodtam) viszont nem tudom, hogy a 4gb sok-e vagy sem. Mennyi könyv férne rá kb? Ketten használnánk és szerintem maximum 4-5 könyv lenne rajta. Ha kiolvastam egy könyvet le lehet törölni róla? Próbálta ezekre választ kapni a neten, viszont sehol se kaptam rá választ.

2020. ápr. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok. Egy normál könyv általában 100-300K

Elolvasott könyvek törölhetők.

2020. ápr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár száz kiloBájt és pár MegaBájt közötti egy ebook könyv mérete, pár tíz MegaBájt ha nagyobb terjedelmű jó minőségű PDF scanről van szó. Ekkora tárhelyen egyszerre több ezer nagyobb, és több tízezer kisebb könyv elfér.
2020. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

És le lehet törölni róla, hiszen ez egy mini cél számítógép. A több GB annak kell, aki filmet is néz rajta. Talán hasznos, hogy a sima szöveges fájlok azok nagyon kis méretűek, ilyen a word, a pdf és egyebek, ezek kis adatmennyiséget jelentenek.


Szerintem a több ezer nagyobb könyv kicsit sok, de több szám elfér rajta - kérdés persze hány oldalas is az a nagy könyv.

2020. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!