Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akárhányszor...

Miért van az hogy akárhányszor válaszolok egy itt feltett kérdésre, azt veszem észre, hogy egyre kevesebb százalékban adok jó válaszokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
valszeg mert rossz válaszokat adsz és lepontoznak.
2010. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Ez azt jelenti h folyamatosan elbutulsz.


xD Nem ám

2010. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Lefelé nyomkodásra bőven vannak embereink, a fölfelé nyomkodók pedig nemcsak kevesen vannak, hanem mintha fogynának is. Sőt, egészen biztosan fogynak, mert őket pontozzák le legkeményebben a Fogyókúra kategóriában :D


Ráadásul ha pontfrissülés előtt rádküldtek először két-három zöldet, már senki se félt abban a válaszodban. Ha sok az összpontod, akkor még lefelét is kaphatsz úgy ránézésre (legalábbis én kaptam, és ezt az összefüggést találtam:)


A legtöbben csak kapják, és nem érdekli őket. Sajnos nem csak az öncélú pontozó a sok, hanem mellé a százaléknácik is kezdenek előkerülni. Ez a két jelenség együtt kizárólag Isten enyhén csípős humorát illusztrálja jól, másra nemigen való... Jobb nem belebonyolódni, látod azokkal is mi lett...

2010. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!