Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagy most szingli?

Miért vagy most szingli?

Figyelt kérdés
Bárkihez aki ide téved és illik rá a leírt jelző- szól ez a kérdés. :)
2020. ápr. 6. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarok alkalmazkodni senkihez, mert nem vagyok kivancsi a masik hulyesegeire, mert nem kivanok beszamolni senkinek semmirol, mert szeretem, hogy azt csinalok amit akarok.
2020. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
... azt el is felejtettem, hogy akkor ismerkedem amikor csak akarok es ezzel nem bantok meg senkit, nem csalok meg senkit, nem hazudok senkinek.
2020. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert senkinek nem tetszek és nekem is csak egy fiú tetszik.

De én jól megvagyok... Nagyjából

2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Inez Gilbert válasza:
Mert Inez vagyok🤡
2020. ápr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyan pasival, aki nem iszik, cigizik, és nem káromkodik, és még tetszem is neki. Pedig nem vagyok csúnya, sőt általában tetszem is a férfiaknak és kirándulni, utazni is szeretek.

31/N

2020. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A munkám miatt (egészségügyis vagyok). Egy hónap átlag 90%-ában bent vagyunk kórházban.

Nem hiszem hogy van olyan nő akinek azt mondanám hogy gyakorlatilag soha nem fog látni de legyen már velem.


Az olyanokat meg mint közös karácsonyozás, szilveszter, szülinap...felejtse el mert bármikor behívható vagyok.

Most is a COVID miatt mindenkit berendeltek.

Meg a szabadnapjaim felét is átalszom.


A betegnek nem mondatom azt hogy légyszi most ne gyere ide, nem látlak el, mert épp a nőmmel szülinapozunk.

Azt majd a Fraxi-t meg az Infit, Véna csapolást, Katéterezést.... old meg magadnak. A fiókokban találsz mindent ami kell. Bórfertőtlenítőt, csöveket, tűt, harangot....


31 F Szakápoló.

2020. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert eddig még nem találtam párt. 23/L
2020. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 húha!én meg el vagyok ájulva a saját nyomoromtól!-jó egészséget neked!
2021. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!