Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy aranyozott...

Honnan tudom hogy aranyozott egy ékszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vásároltam egy nem olcsó nyakláncot a Drippy.amsterdam oldalról és az oldalon azt írják hogy réz alapon fehérarany bevonattal van ellátva. Nyilván ezt részletesebben írják az oldalon. Nos az lenne a kérdésem hogy honnan tudom hogy tényleg van rajta fehér arany bevonat?

2020. ápr. 7. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha arany, akkor mindenképp van a lánc valamelyik részén egy nagyon icipici betűs "írás"
2020. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ékszerész, vagy ékszer becsűs meg tudja mondani. Fehéraranynál nem vagyok boztos, de az aranyat királyvízzel szokták megnézni.
2020. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajna korona miatt egyenlőre 1 ékszerészhez tudtam be vinni de ott a nő iszonyat paraszt volt és meg se próbálta nézni szóval keresek másikat. Amúgy ha megnézitek az oldalt akkor szerintetek kamu vagy sem?
2020. ápr. 7. 23:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még zárlogogssnál is próbálkozhatsz.
2020. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!