Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, mit szólnátok ha lenne...

Fiúk, mit szólnátok ha lenne egy lány akibe szerelmesek vagytok/párkapcsolatotok lenne, és a csaj vámpírfogakat csináltatna magának?

Figyelt kérdés
Kifejtem 😂 Szóval ugye meglehet hosszabbítani a két szemfogadat, és hegyesre lecsiszoltatni. Ezáltal pontosan úgy néznek ki mint a vámpírfogak. Ti mit szólnátok ehhez?:D (btw, nem én szeretném, csak láttam egy videót, és jöttek a gondolatok :D)..kizáró ok lenne vagy együtt tudnátok élni vele/ esetleg tetszene is?:p

2020. ápr. 7. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok erre milyen válaszok fognak jönni😂 kérem komolyan venni :p
2020. ápr. 7. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Kivágnálak a vámpírfogaiddal együtt! :D
2020. ápr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szájába lehet nem adnám utána...

De amúgy nálam nem lenne kizáró ok. Ha szeretem akkor nem ezen mullana. Én arra lennék inkább kíváncsi hogy milyen okkal csinálná ezt.

2020. ápr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17:38 Azért végig olvashattad volna mielőtt írsz valamit, mivel leírtam hogy nem én szeretném :D
2020. ápr. 7. 20:29
 5/6 A kérdező kommentje:
17:52 Jó kérdés. Gondolom hasonló mint a piercing(tetszés szerint) vagy nagyon vámpír mániás 😂
2020. ápr. 7. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Félteném a kukkendárém,nemjó
2020. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!