Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki nyerne? Vasember vagy...

Ki nyerne? Vasember vagy Daenerys?

Figyelt kérdés
Vasember páncélja ugye nitinol, ami kb. 1300 fokon olvad, a sárkánytűz meg minimum 2000 fokos (megolvaszthatja a követ is,habár ilyen Balerion óta elvileg nem volt), szóval Starkra simån råolvadna a páncélja. Szerintetek helytálló az érvelésem?

2020. ápr. 8. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Chuck Norris
2020. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%

Mennyire jöttél le az életről a karanténban?

Félre ne értsd

Csak kíváncsi vagyok

Egyébként az érveléseddel semmi problémám

De én ezt a kérdést szimpátia alapján közelíteném meg

Bár az alapján is nehéz lenne

Ott van Tony

Aki egy arrogáns hólyag, de az életét adta a föld népéért és vívta a csatát Thanossal

a Marvel univerzum jelentős személyisége

Az "új" pókember "mestere"

És nélküle nincs Bosszúállók

És ott van Daenerys aki lány (ami fontos)

És teljesen önállóan küzdötte fel magát és építette ki a birodalmát a dhotraki horda segítségével (most a Khal Drogoval való kis románcát ne számítsuk bele, bár nyílván ez indította őt el az úton és szerezte meg a dhotraki sereget)

Viszont Westeros lakosságát szószerint leégette a sárkányával (amit igazából kicsit értek is, de azért nem volt szép)

Viszont sajnálom mert Havas John azért nagyon alattomosan offolta ki

Szóval nehéz kérdés

Nyerjen Stark

17/l

2020. ápr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
73%

#2 szerintem a kérdező egy harcbéli küzdelemben kíváncsi a nyerésre. ebből a szempontból viszont semmit nem számít a személyes vélemény, vagy karrierben elért sikerek.


Én is úgy gondolom, hogy védekezés nélkül Tonynak a páncélja egy huzamosabb tűzokádást követően összeégne, de 1. ha csak a védekezésről beszélünk, Vasembernek is van pajzsa 2. ő is tud támadni, plusz nem hiszem, hogy egy helyben végigállná a partit.

A sárkánynak Tony csak egy kis zavaró szúnyognak tűnhet, de sokszor pont egy zavaró kis szunyog elég ahhoz, hogy a megfelelő gyenge pont megtalálásával kiiktassa az ellenfelet.


Egyébként mivel a kérdésben úgy írtad, hogy "Vasember vagy Daenerys", és alatta bevontad a sárkányt is, ami úgymont Daenerys "eszköze", simán bevonhatjuk a csatába Tonynak a többi páncél-robotját, amiket ő irányít, apró repkedő kütyüit, stb... Tehát így már elég sebezhető lehet a sárkány. Plusz, ha tisztában van vele, hogy kivel fog megmérkőzni, szerintem átalakíja a védekezési rendszerét, hogy ne perzselődjön fel azonnal.

2020. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Két nem létező dolog összecsapásánál csak az írói fantázia avagy a rajongói szimpátia kérdése a győztes.


Egyébként a vasember a sanszosabb. A lomha, nehéz bombázó és a gyors, fordulékony vadászgép esete. A jobban manőverezhető, nagyobb csúcssebességre képes vasembernek nagyobb sansza van hátulról támadni a vezetőt (kiütni a nyeregből Daenneryst).


Hmm... egy Stark győzi le a Sárkánykirálynőt? :)

2020. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most akor vasember vs daenerys, vagy vasember vs sárkány?

Először el kéne dönteni mit kérdezel.

Daenerys harcértéke 0 szóval őt evidens.

A vasember vs egy sárkány az már más, de szerintem egy sárkányt is simán kinyírna, szétraktázná messziről vagy ilyesmi.

2020. ápr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vasember tud lélegezni az űrben. A sárkányok oxigénnel működnek. End of story.
2020. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!