Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz az...

Szerintetek mikor lesz az életünk újra olyan, vagy a-hoz hasonló mint a korona vírus előtt?

Figyelt kérdés

azt mondjak ameg nincs vakcina ellene addig nem lesz mar vége.itt nem fog csak úgy eltűnni mint Vuhanban ahoz mar tul sokan elkaptak a világban.

szóval magyarul hosszabb tavon kell alkalmazkodnunk a helyzethez százezrek vesztik el a munkájukat,és jobb esetben százak rosszabb esetben ezrek halnak bele nálunk is.de ami szerintem meg rosszabb ezeknél is az az allandó félelem keltess hogy nemtudsz ugy tvt nezni radiot hallgatni meg youtube videot nezni vagy kimenni az utcara! hogy ne kerüljön szoba a korona virus és hogy nem szabad kimenni

nyilván érthető miért mondjak el de az ember élette akor is megy tovább nem tudom megtenni hogy otthon üljek dolgozni, se tudok otthonról nem olyan a munkám és a gyerekem se fogom bezárni a panellakásba meg magamat se akor se ha 1 milioan halnak meg.sok mindenen lehet változtatni de az ember alapvető életén szerintem nem.


2020. ápr. 9. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd ha a forradalom elsöpri ezt a korrupt politikus-garnitúrát, és a Nép átveszi a hatalmat!
2020. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én életem nem változott. Eddig is csak boltba meg melózni jártam :-/
2020. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, ez a szomorú, hogy az én èletem se. Szerintem meg jó, hogy ez a kizsákmányoló világ leàllt picit, mert szó szerint rabszolgamunka volt màt itt. Nekem is azért volt “csak ennyi” az életem, mert szó szerint elvették az egészet. Ha nem a munkával akkor az utána lévő csapatépítőkkel és még sorolhatnám (pedig több diplomával nyelvvizsgával rendelkező szellemi munkás vagyok).

Öszintén remélem, hogy az emberiség nem fog visszatérni a koràbbi életéhez. Tényleg.

2020. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz puskát meg kaszát kéne ragadni, és kicsit átrendezni a burzsoáziát. Mondjuk felhúzni a lámpavasra a felső tízezret. Mert amíg a gerinctelen tolvaj kapitalista bagázs van hatalmon, itt semmi nem fog változni.
2020. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!