Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik még ügyfélmegtartó...

Létezik még ügyfélmegtartó csomag?

Figyelt kérdés
Telekomnál van évek óta előfizetésem, a szolgaltatas egyre rosszabb. Hiaba jelentem be akarhanyszor nem tortenik semmi. A 18ezres számlat kuldik mindig mindenfele kedvezmeny nelkul a hasznalhatatlan dolgokert. Volt kozuletek aki kapott kedvezmenyt vagy barmilyen megtartó csonagot ilyen miatt?

2020. ápr. 11. 14:48
 1/3 gabesz147 ***** válasza:
100%
Ha van más elérhető szolgálató a körzetedben, nézd meg az ajánlatokat.
2020. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Változó, hogy hol és mikor ajánlanak kedvezményt annak, aki felmondja a szolgáltatást.

Néhány éve, nem felmondáskor, hanem hűségidő hosszabbításkor kaptam nem is kis kedvezményt, mert a lakókörnyezetemben jelen volt egy másik országos szolgáltató. Aztán, vagy sokan akarták „zsarolni” őket felmondási szándékkal, vagy nem volt elég hosszú idejű megtartó ereje, vagy már nem is akarják megtartani az ügyfelet; a múlt évben történt hűségidő hosszabbításkor szó sem volt kedvezményről. Pedig a másik szolgáltató él és virul, ismerősi körben a Telekomot, illetve a másik szolgáltatót igénybe vevők közt körülbelül fele-fele az arány.

Azt viszont nem értem, hogy a rossz szolgáltatás, eredmény nélküli hibabejelentés, használhatatlan dolgok, miért felelnének meg kedvezményes díj esetén?

2020. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem felelnének meg, de sajnos a Telekom ural mindent itt. Szóval kényszerhelyzet(müholdasak nemigazan jöhetnek szóba) És mi volt az a kedvezmény? Nagyobb csomag, vagy alacsonyabb díj ugyanazért?

Egyébként régen nekem is levonták a számlából azokat a napokat amikor használhatatlan volt. Most már nem teszik.

2020. ápr. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!