Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012-ben világvége! Vélemények...

2012-ben világvége! Vélemények? Biztos eljön? Mi fog történni? Hisztek benne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Kereső

Ezotéria témakör

Hülye vagy

2010. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor diplomázom....ha minden igaz......Várja meg míg átveszem azt a roh@dt semmiresemvaló papírt, utána már jöhet a világvége:)
2010. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sok dátumra mondták már,hogy világ vége. egyik se jött be, ez sem fog.
2010. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne egyáltalán, szerintem nevetséges :D
2010. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van ez a szöveg h eddig tartott a maják naptára hát szegényeimnek vmikor abba kell hagyni xĐĐ ha 2019 lenne az uccsó hidd el akk attol rettegne mindenki. Jah és egy tudományos megközelítés: ha valami olyan méretű kéregelmozdulás vagy felmelegedés vagy akármi jönne létre ami előidézhetné a "világvégét" annak már több10 évvel ezelőtt mutatkoztak vna a jelei.
2010. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, már várom. Már be is szereztem:

- Egy limuzint. Az mindent kibír, még azt is, hogy szétesik alatta a város, sőt egy irodaházon is keresztül bír menni.

- Egy lakóautót. Az kibírja, ha egy 20 méter átmérőjű lávadarab lerobbantja a hátulját.

- Egy AN-225 orosz teherszállító repülőgépet. Azzal kényszerleszállást lehet végezni a Himalája tetején, hiába a legnagyobb repülőgép a világon.

- Egy Bentley-t. Azzal fogok kiugratni majd az AN-225-ből.

- 4 téli gumit. Kell a Bentley-re.

- Hóláncot. Kell a téli gumira.

- Élelmet szerintem ráérek venni később is, de a sört már megvettem.

- Szereztem egy tibeti barátot is, aki a mentőhajón dolgozik, megígérte, ha elmegyek Tibetbe, akkor fel fog csempészni a hajóra.


Amúgy meg nem lesz világvége 2012.12.21-én. Mert Ausztráliában akkor már holnap van! Hogy is van ez? =)


Sokadszor feltették már a kérdést amúgy =).

2010. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a keresőben hiszek. De abban nagyon.
2010. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!