Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A siketek és a hallássérültek...

A siketek és a hallássérültek hogy kelnek fel időben?

Figyelt kérdés
Elvégre az ébresztő kizárva.

2020. ápr. 14. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rezgéssel.
2020. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy, késve érkeznek, és megmondják, hogy rosszul hallották, hogy mikorra kell jönni.
2020. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érintettek nagy többsége nem 100%-osan siket, csak nagyon rosszul hall. Magyarán hangosabb vekkert szerzel. A többiek módszereire én is kíváncsi lennék... Mondjuk én el tudnék képzelni egy bekapcsolódó ventilátort, ami elkezdi fújni rám a levegőt - ha nekem kéne ezt a helyzetet megoldani.
2020. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vesznek egy okoskarkötőt, telefonon beállítják az ébresztőt, a karkötő meg rezgéssel ébreszti őket. Legalábbis ezt tudom elképzelni.
2020. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy régen is felkeltek az emberek - cirkadián ritmusra, azaz biológiai órára. Ha jól van beállítva, akkor amúgy is felébredsz egy idő múlva. Ha van egy megszokott életritmusod akkor magadtól is felébredsz ha időben fekszel le. Nem túl pontos, eleve úgy kell tervezni hogy +/- 15-20 perc benne van a pakliban.

Egyébként meg felkelti őket a párjuk vagy az anyjuk (ha nem egyedül élnek és "halló" társuk van).

2020. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Egyik rokonom 100%-ban siket. Ő rezgőre állítja a telefonját, illetve van egy erős fényforrása (mint egy vaku), ami villog az ébresztővel, illetve ha valaki csenget a kaputelefonon.
2020. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Én siket vagyok!

Hangos, villogó ébresztőóra nekem semmit ért, mert sokszor nem keltett fel időben.

Aztán váltottam telefonra, mellkasomra szoktam rakni, és csak akkor nem szokott felébreszteni, ha elmozdult a helyéről...

Jelenleg az okosóra vált be, 100%osan felébreszti egyszerű rezgéssel ! :)

2020. ápr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem a párnámban van a telefon, rezeg, ha ébreszt. Eddig nem késtem el :D
2020. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!