Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HALLÁSSÉRÜLTEK! Új hallókészül...

HALLÁSSÉRÜLTEK! Új hallókészülék vásárlása előtt állok, eddig fül mögötti nyitott illesztéses volt, de különböző okokból felmerült bennem a hallójárati is. Akinek esetleg hallójárati van tudna véleményeket mondani nekem?

Figyelt kérdés

Valóban nagyon zavaróan hallom majd a saját hangom? tényleg olyan mintha búvárkodnék?

(mind2 fülem rossz)

köszönöm előre a válaszokat :)



2018. okt. 6. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a füled erősen zsírosodik, sok gondod lesz vele, mindig tisztítgatni kell, mert semmit nem fogsz vele hallani.

A másik, szintén fontos szempont: A fül mögötti készülékre, amikor vetted, biztosan te is kaptál próbahordást. Lehet, hogy szerencséd volt, és olyat kaptál, aminek a viselése nem okozott problémát (és sajnos nem, csak a második vált be, az első fizikai fájdalmat okozott). Ha a füledről vett minta alapján legyártott hallójáratit nem tudod viselni, kb. 16-20.000 Ft-ot ki kell fizetni a legyártásért (nekem ezért nincs hallójárati).

2018. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hallojarati sokkal jobb. Egyedileg gyartjak a fuledre illesztve. Meg sem erzed!

6 eve mindket fulemben ilyen van. Tisztinani nyilvan kell, ahogy a fuledet is tisztitod minden nap...(alap higienia minden embernel).

Nem zavaró és kenyelmesebb is!


21/N


(Telefonrol irtam, bocs az ekezetert)

2018. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!