Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolgok...

Szerintetek milyen dolgok folyhatnak/létezhetnek a világban amiről nem tudhatunk?

Figyelt kérdés

Biztos vannak ilyenek, akinek van kedve eljátszhatnánk a gondolattal. Bármilyen téma jöhet, de adok meg példákat.


Pl. Ha én irányítanám a világot, és korrupt lennék, biztonsági okokból nem mutatkoznék, senki sem ismerne, magam helyett politikusokat, és más vezetőket tennék közszemlére, akik az én akaratomat teljesítik/teljesíttetik.



#NASA #szervkereskedelem #Adrenokróm #gyerekrablások #titkos technológiák
2020. ápr. 14. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A példád az konkrét tény, ezt csinálják a Rochildok (valószínűleg nem helyesen írtam a nevet).

Az is egyértelmű, hogy amit sokan ufoknak gondolnak, valójában kísérleti repülőgépek.

Elég komoly genetika és ember kísérletek is vannak, ezt se mutatják a híradóban.

Olyan fegyverek is vannak már, hogy csak pislognánk, mint a szemafor, ha bemutatnák. persze nem fogják bemutatni.

Vagy pl a terminátort is megcsinálták már, csak persze nem ez a neve. Én azt mondom, hogy jobb is hogy nem tudunk ezekről.

Ja, még 1! EMP bomba. Az összes elektronikus ezközt kinyírná, mehetnénk vissza a középkorba. Csak azért nem vetik be, mert már ennél komolyabb cuccok is vannak.

2020. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi első! Kezdésnek szuper. (Rothschild, jó hogy így irtad, annyit kérek mindenkitöl, hagyjuk a helyesírast, odaig hogy még érthető legyen)


Érdekes amit írsz hogy jobb is ha nem tudunk ezekről. Nem tudom..lehet hogy kényelmesebb most szemet becsukni, jó dolgokra koncentràlni, de fél szemmel füllel figyelni hosszútávon kifizetődőbb szerintem.


Írod hogy tények, nem szeretném így hivni, inkább csak filozofalgatunk,játszunk a gondolattal, nem állítunk semmit. Így talán nem bűn, és nem köt bele senki, és nem törlik.


Szóval az elektronikai dologról nem hallottam, de mindenesetre az elektronikát én mint "világ irányítója" semmiképpen sem iktatnám ki, mert minden szempontból hasznomra válna.


Hogy gondolkoznánk vajon mint világot irányító hatalom? Gondolom először körbevennénk magunkat hasonló gondolkodású emberekkel, mint társirányítókkal, ezután magunk mellé/alá tennénk a világ géniuszait (akit lehet, akit nem lehet pedig ellehetetlenítenénk vagy rosszabb.., nem biztos hogy Eistein vagy Tesla voltak az utolsó "jó agyú" emberek. Persze pszichológusok is kellenének, annál is több..mert a világ irányításához jòl akarnám ismerni befolyásolni az emberi természetet. Nem kell mindjárt Freud, de a legjobb pszichológus csapat igen.

2020. ápr. 15. 00:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Az emberkísérletek a világháborúk idején gondolom olyan szinten zajlottak, és olyan ugrásszerű eredményeket szültek, mint a technológia.. nem mintha azóta nem tudott volna ugyanolyan szinteteket lépni.
2020. ápr. 15. 00:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt álmodtam, hogy azon gondolkodtam, hogy ha majdnem 200 éves lennék, és azóta szeretném a világot zökkenőmentesen irányítani, akkor nem az eltitkolt tudásom és fejlettségi szintem állítana meg, hanem az hogy más államok is vannak a vilagon, akiket nem teljesen ismerek/illetve vannak még köztük elemek, akik nem tolerálják 100 %-ban a törekvéseimet, de mostanra kitalálhattam valamit ami lehet hogy ha nem is gyorsan, de megoldja a problémámat.
2020. ápr. 15. 01:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom ide a koronát behozni csak egy mondatot, nézzük meg az átlagos statisztikai halálozást( a neten ), és vegyük észre hogy nincs különbség a korona óta. Különbség abban van hogy "néhány" elhalálozásra koronát mondanak.

A halálozási statisztika ugyanaz.

2020. ápr. 15. 03:55
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Időgép,teleportáció,és olyan titkos technológiák,amik még nem kerültek nyilvánosságra.
2020. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

De le írok párat:

láthatatlanság.

Robotizáció.

Génmanipuláció.

Csoportos álmodás.

Repülés.

Telepátia technológia.

Mű kéz.

Csodakapszula.

Szuperképességek.

Utazás különböző dimenziókba.

Stb. 😀

Remélem ennyi megfelel.

2020. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!