Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen dolgok létezhetnek,...

Milyen dolgok létezhetnek, hisztek benne?

Figyelt kérdés
elgondolkoztam rajta hogy vajon léteznek e természet feletti dolgok most nem az ufókra gondoltam hanem konkrétan olyanokra amik a filmek és a sorozatok fő elemei pl: vámpírok,vérfarkasok,alakváltók,gondolatolvasók,halhatatlanok stb. hiszek a varászlatos megmagyarázhatatlan dolgokba melyek félelmet kíváncsiságot érdeklődést idéznek elő bár nem tudom ezek valók e és lehet hülyének tűnök de ez vagyok én.. ti hogy vagytok vele?

2012. dec. 22. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
én teljes mértékben hiszek benne
2012. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük mert biztos van valami valóságalapjuk szerintem :D
2012. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az ilyen észlelések nagy része hiteltelen, de van néhány valóban megtörtént eset, furcsaság.

Ilyen a gömbvillám. Régen holdkórosnak nézték azt, aki azt állította, hogy látott ilyet, ma pedig már elfogadott tény, hogy létezik. Lehet, hogy évtizedek múlva teljesen elfogadott lesz a többi, ma természetfelettinek, vagy nem létezőnek nevezett jelenség is, talán még hivatalos magyarázat is lesz rájuk. Az sem kiárt, hogy például léteznek az átlagosnál sokkal lassabban öregedő emberek, mint ahogy léteznek gyorsan megöregedők is. Lehet, hogy nem halhatatlanok, csak nekünk tűnnek annak. De ha léteznek, akkor jól rejtőznek, az biztos. A hegylakó filmekben mindig tovább állnak, ha már kezdene gyanús lenni a környezetüknek az, hogy nem öregszenek. Lehet, hogy a vámpírlegendáknak is ők az alapjai.

[link]

Ha léteznek is, nem biztos, hogy vérivók, mert lehet, hogy csak a nép szőtte köréjük ezt a mítoszt. Ma már könnyű lenne elrejtőzniük, hiszen az emberek már nem hisznek a tudomány által elfogadott dolgokon kívül semmiben, hiába vannak már térfigyelő kamerák, számítógépes nyilvántartások, aki felfedezne egy ilyet és ennek hangot is adna, hamar egy elmegyógyintézetbe dugnák.

A farkasembereket olyan formában, ahogy a filmekben léteznek, nem tudnám elképzelni. Átváltoznak farkassá, majd vissza, hétköznapi emberré. Egy ilyen metamorfózis szerintem csak nagyon lassú és egyirányú lehetne. Ugyanez vonatkozik az alakváltókra is. Létezik egy genetikai betegség, amely miatt sűrű szőr nő az ember minden testrészén, még az arcán is. Régen a cirkuszokban léptek fel ilyen emberek, kutyagyerekként, vagy farkasemberként. De nem hinném, hogy bárkit is bántottak volna, hiszen a sűrű szőrzet alatt olyan ember rejtőzött, mint bárki más.

A gondolatolvasással hivatalosan is kísérleteztek, vegyes eredményekkel, de máig sem bizonyították egyértelműen a telepátia létezését. Pedig ennek lenne is alapja, az agy is bocsájt ki és tud is fogadni elektromágneses hullámokat, az embert egy kiterjedt mágneses mező veszi körül, tehát az biztos, hogy az emberek már a jelenlétükkel is tudnak hatni egymásra, talán még gondolatokat, érzéseket is tudnak közvetíteni egymás tudatalattijába. Nem tartom hülyének azt, aki ilyenekről beszél.

2012. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!