Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha verekednek a...

Mit tegyek ha verekednek a tengerimalacaim?

Figyelt kérdés
Két hímem van,együtt vettem őket kb 3-4 hónapja, az utóbbi időben tapasztaltam csak a verekedéseket, eddig szinte szerelmesek voltak egymásba. Nagyon aggodom értük, köszönöm a segitséget!

2020. ápr. 14. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban/barátságban vannak mélypontok. Így van ez az állatvilágban is.


Talán adj nekik külön enni. Ha nemcsak a kaja közben verekednek, lehet, hogy egy időre el kellene különíteni őket. Mondjuk nagyobb dunsztos üvegben, van ilyen hatalmas 5 literes is... (ez csak tipp)

Aztán rakd őket egymás mellé, ha látják egymást, de nem haverkodhatnak, talán újra együtt lehet őket tenni majd.

Reméljük idővel megbékélnek.

2020. ápr. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Dominancia harc

Jó kis szó mi?😏

Én is nem rég tanultam.

Így dönti el a két malac, hogy ki legyen a főnök. Az erősebb győz, a gyengébb behódol neki, és újra boldogok lesznek. Ha nem tesznek kárt egymásba nagyon akkor lejátszák és annyi.

2020. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!