Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy, ne tőlem...

Mit tegyek hogy, ne tőlem kérje az osztálytársam házit?

Figyelt kérdés
Állandóan tőlem kéri. Nem akarom neki irni hogy nem adom oda. Hanem valami kifogást amire nem tud semmit irni(nem azért nem akarom oda adni mert, sajnálom hanem már nagyon idegesítő hogy,mindig mindent tőlem kér).Értelmes válaszokat kérek köszönöm.

2020. ápr. 15. 21:39
 1/9 MancsWolf ***** válasza:
100%
Pedig az egyenesség nagy erény. Megmondod neki hogy nem, és kész. Felesleges hazudozni.
2020. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne add neki oda.
2020. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ilyet én is utáltam, ennél már csak az a rosszabb, amikor dolgozat/ZH/vizsga közben zargat a melletted ülő, hogy fejtsd már ki neki az esszékérdést. Hát persze, mert nekem arra van időm!
2020. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki szándékosan elrontott házit, aztán amikor majd reklamál nálad, hogy lecseszték, akkor közöld vele, hogy ha nem tetszik neki valami akkor máskor majd írja meg magának.
2020. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat de olyan kellene hogy én irok neki amire ő nem tud irni semmit

Amugy 8.o lány az illető

2020. ápr. 15. 22:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Már irtam neki hogy,fenn van neten is amugy minden de ha nem adom oda akkor persze én vagyok a rossz
2020. ápr. 15. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így megy középsuliban is csicskáztatni fognak !
2020. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Add ide a verselemzés a novellaelemzést stb .... Az esszéket, a matek házit és egyebeket. Forráselemzéseket stb még sorolhatnám. Habár ez nem lesz olyan jó,mert mi nálunk is volt egy gyerek aki folyton lebukott az adott időszak alatt.
2020. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem annyira jó csak nem tudok nemet mondani
2020. ápr. 16. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!