Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan férjen bele minden egy...

Hogyan férjen bele minden egy napba, amit eltervezek?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 7-8 kor kelek a tesóim kiabálására stb. 🤯

Rá kb. 10 perc múlva elkezdem írni az angol nyelvtan szabályokat. Ez max. 11-ig tart.

(Közbe persze felöltözök, fogatmosok és folytatom)

Majd mikor végeztem neki kezdek egy sulis leckének közben eszek vmit.

A sulis cuccok min. Kb.5-

Ig eltart, max. 9:30 közül fejezem be,de nem vagyok készen.

Elkeztem spanyolt, olaszt,német nyelvet tanulni. Ezt reggel külön alkalmazásokon 20 percet tudok tanulni és délután egy-egy sulis tanulási időbe teszem be kb.1 órára. Néha elbambulok és azzal is veszitek az időből.

Grafikusnak tanulok, de vmiért a rajzot sosem vettem komolyan, mindig a háttérbe került, pedig kéne gyakorolni, csak úgy az idő hiány.

Feláldoznám én az éjszakámat is rá,de így is alig fog az agyam.


Ezt hogy lehetne megoldani?


2020. ápr. 16. 22:19
 1/1 anonim válasza:
Szia, szerintem próbáld meg úgy, hogy van egy alkalmazás, (Duolingo) azzal nagyon jól lehet a nyelveket tanulni, próbálj meg szerintem picit egy 30 perccel hamarabb kelni, hétvégén meg ne sulis cuccokkal foglalkozz. Akkor rajzolj, (amúgy én is grafikusnak készülök, csak még Ált. iskolás vagyok :)) és ne, ne áldozd fel az éjszakádat. Pont, hogy hamarbb feküdj le, hamarbb tudsz felkelni, és akkor több időd lesz. Kipihentebb leszel, és Produktívabb napod lesz. Illetve, ha suliban van határidő, (2 nap kb) akkor ne csináld meg egy nap az egészet. AKkor foglalkozz valami olyannal, ami téged érdekel, mint a rajz.
2020. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!