Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem talállok egy normáli...

Miért nem talállok egy normális szeretni való öszinte lányt? Mások szerint elég helyes vagyok! 37 évesen elértem mindent már amit szerettem volna, de sajnos nincsen egy őszinte lány akivel mindezt megoszthatnám!

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Sajnos manapság már nehéz ilyen lányt találni. Én 21 éves csaj vagyok és mégis ezt kell, hogy mondjam. De ugyanilyen nehéz ilyen srácot is találni meg nyugtatlak!

2020. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ti 1masra talaltatok, sok boldogsagot 😁
2020. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert lányt keresel és nem nőt.
2020. ápr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Próbálj meg vissza gondolni,nem mentél el mellette,és nem

vetted észre?Lehet,hogy az emlékezetedben tisztán megmaradt, és most utolag ráismersz.Sokszor előfordul,hogy

találkozunk valakivel, de akkor, pillanatnyilag nem tulajdonitunk kellő figyelmet neki,de egy idő után rájövűnk,hogy egész addigi életedben ÖT kerested.

2020. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%
Elmentél a “rendes lányok” mellett, akik azóta feleségek és családanyák. Ez nem az ő hibájuk. Optimális esetben már 22-25 éves korukra elkelnek a csinos, jó feleségnek és családanyának való nők, nem véletlenül.
2021. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a férfiaknál is ugyanúgy fennáll.
2021. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!