Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a helyes és normális, nem...

Mi a helyes és normális, nem értem miért tanultunk hülyeséget?

Figyelt kérdés

[link]

Táplálék piarmis, még emlékszem bioszórán mutatta a tanárnéni miből mennyit kell enni.

Erre azt hírdeti mindenki,hogy szénhidrátból k.urva keveset egyen az ember. (?!)

Nem vagyok elhízva,nem aggódok a testsúlyom miatt. Pusztán idegesít,hogy a fitnes sztárok és kb mindneki azt mondja,hogy szénhidrátot enni nem szabad.

Komolyan nem értem.

Tudom mi a különbség szénhidrát és fehérje között. Azt is tudom,hogyan épül fel.

Szénhidrátban sok energia van,amire pedig szüksége van a szervezetnek. Akkor miért nem szabad enni?

Én még sose híztam el,amiért szénhidtárot fogyasztok.



2016. jan. 26. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szénhidrát van a legtetején, mert abból kell a legkevesebbet enni. Jól van rajzolva ez a piramis. :)
2016. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!