Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz karácsonykor nálatok?

Mi lesz karácsonykor nálatok?

Figyelt kérdés
Már csak egy hónap karácsonyig, lázas szervezkedések, ajándék készítés, ajándék vásárlás, vagy egyáltalán lázba se hoz? Vad buli, vagy meghitt, békés hangulat?
2008. nov. 22. 17:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Hát én személy szerint már október közepén elkezdtem készülődni, a kedvenc ünnepem a karácsony. Minden évben magam csinálom az ajándékokat a családomnak és minden évben kerül néhány új dísz a fára amit én csinálok. Karácsony előtti héten elmegyünk kiválasztani a fenyőfát, majd 2 nappal szenteste előtt megvesszük a halat, anyukám faddi származású és hagyományosan halászlé a vacsora, 24.én egész nap készülődik a család, kitakarítjuk a házat, feldíszítjük a fát(ez a kedvencem). Aztán ugy 6kore elkezdjük a vacsorát az asztal közepén az adventi koszorúval, ugy 2 órányi folyamatos evés után(:D) apukám " elmegy WC-re" és akkor csodák csodájára csönget a Jézuska. Kiskorom óta megvan ez a kis szertartás. Nagy csendben megyünk a szobába ahol a fa van és megajándékozzuk egymást. Nagyon szeretem a karácsonyt, és nem scak azt a részét hogy eszünk meg ajándékot kapok ...pedig enni is nagyon szeretek és ajándékot is kapni, hanem az egész dolgot a fényeket, az illatokat, a mézeskalácsot(ami minden évben megmarad már egy ideje:) ) és a meglepett arcokat. Most annyira rám tört a karácsony érzet, alig várom hogy már eljöjjön.
2008. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

èn külföldön élek, a párommal aki az adott ország lakója, ´gy az ö családja itt él, csak éppen tölünk 600 km-re . így sok csomagküldés, mert képtelenség mindkét családot meglátogatni.

pl szeretnénk a párommal kettesben lenni szenteste, a többi napon meg a családdal de ez nem megy. muszály elöbb oda utaznunk.

szóval két fát kell díszítenem, egy halom ajándékot vennem.

2008. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Idén szàmomra nagy karàcsonyi ünnep lesz,hisz elsö babàmat vàrom.

Igaz februàrra vagyok kiirva,de mi karàcsonykor ünnepelni fogunk..

Rengeteg dekoràcio lesz a lakàsban,màr megvetem mindent.

Nagy fözést nem tervezek,egy egyszerü szép vacsora lesz,ajàndékozàst megbeszéltük hogy idén kihagyjuk,viszont együtt elmegyünk este a templomba.

Karàcsonyfa elöször idén élö lesz.

2008. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most fog megszületni a babám, elvileg november 29-én, tehát az első karácsonyom lesz vele. Egy házban élek a szüleimmel, mindig meghitt családi ünnep ez nálunk. Sajnos ez lesz az első amin a nagyapám már nem lesz ott, de a kisfiam szerintem kárpótolni fog mindenért. Idén sajnos nem nagyon lesz időm sem lehetőségem rendesen felkészülni, pl saját ajándékokkal, díszitésekkel, de ez mellékes most.
2008. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!