Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghan Markle tényleg csak...

Bözse22 kérdése:

Meghan Markle tényleg csak érdekből ment hozzá Harry herceghez?

Figyelt kérdés
Elég logikus. Végülis, ő sosem volt egy híres színésznő, csak egy ZS kategóriás kis senki. A Suits sorozata sem volt világ siker, és ott is csak melékszerepe volt, szóval elég kézenfekvő volt egy brit herceggel össze jönni. Csak miután meglátta, hogy nem ő fogja megreformálni a királyi családot. és sok mindenki ki volt már rá (rájuk) akadva a csomó költekezés és botránykeltás miatt , akkor már rohant vissza Amerikaba. És még el se telt 3 év. Több mint 1 év után elege lett az egészből. Persze ezt az egész kiszállást a sajtóra fogták. Kíváncsi vagyok, hogy hány évig fog tartani ez a házasság, mert a herceg nincs azzal megszokva, hogy egy ilyen Amerikai életet éljen...

2020. ápr. 19. 20:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

#20, szövegértést, kérlek!


"Ugyan miért számított volna erzsinek, hogy legyen esküvő?"

Azt írtam, szerintem Harrynek és Meghannek volt fontos az esküvő, és az volt a feltétele a királynőnek, hogy lemondjanak utána és éljék életüket jó messze. Csak ugye máshogy kommunikálták, nehogy Erzsi néni tűnjön kemény szívűnek.


Azért nem kell sajnálni őket a kaliforniai villában, és a hírnevükkel találnak majd új barátokat!

2020. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%

Azért “értelmeztem félre”mert nincs annak értelme hogy Erzsi néni feltételeket szabjon nekik... az van, amit ő mond, Nem kell ehhez feltételeket szabni. Szerinted Erzsi néni örült neki és engedte volna hogy ilyen botrányos körülmények között lépjenek le?

Hát sajnos nem kell őket sajnálni, Harry egész életében 1 percet nem dolgozott a katonaságon kívül és kapta milliárdokat az adófizetőktől...

A feka meghan meg ügyes kis gold digger, pedig szerintem abszolút nem néz ki úgy hogy az lehessen... Vajna Timi effektus

2020. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%
#22 tudom hogy ez a magyaroknak nem egyértelmű, mi már régóta nem vagyunk hozzászokva a királyi családok jelenlétéhez, de egy királyi családban marhára számít az épp trónon ülő családtag szava. igenis van "annak értelme hogy Erzsi néni feltételeket szabjon nekik", mert ő a KIRÁLYI család feje, és az épp trónon ülő tagja, az ő szava számít igazán abban a családban. ezt a helyzetet nem lehet összehasonlítani egy civil család életével. amúgy ne legyél rasszista
2020. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
39%

Mihez nincsenek hozzászokva magyarok? 😂 Angliában a királyi családnak nagyjából annyi szerepe van hogy kirakják őket a kirakatba.

Erzsi néni már nem éppen Henry VIII aranyom.

Én pontosan azt magyaráztam hogy Erzsi néni bármikor mondhatja Azt hogy most lesz esküvő nem lesz esküvő most ide mész most oda mész most lemondasz most nem mondasz le, nem kell neki semmilyen feltételeket szabnia amihez Harry majd tartani fogja magát. Ugyan engem nem érdekel az angliai királyi család de abban biztos vagyok hogy Erzsi néninek fogalma sem volt arról hogy mikor fog lelépni Harry a feka csajával.

És abban is biztos vagyok hogy nem örült a botránynak.

Egyébként akkor vagyok rasszista amikor csak akarok és szerintem a fekete emberek nem túl szépek mint ahogy a nárcisztikus meghan sem igazán az. Harrynek azért lehetne jobb ízlése hercegként.

2020. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak egy feltételezés volt hogy a néni feltételeket szabjon. Amúgy simán hihető nekem, hgy máshogy tálalták, hogy Harry akar lelépni, nehogy a királynő tűnjön gonosznak. Ilyen családokban a látszat mindenek előtt.
2020. okt. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Olivia 1994 válasza:
52%
Szerintem,igen mint azt mar tudhatjuk eleve szinesznöi multja van a masodik pedig hogy valamiert mint peldaul Katalint elfogadta a kiralyi csalad addig ezt a nöt nem tulzottan olyan annyira nem hogy szerencsetlen Henrynek fel kellett adnia a kiralysagot a szineszi viselkedese miatt ez nem uj dolog hogy a kiralyi csalad maskep adja le a dolgokat es nem nyersen valosagban olykor . szerintem ez a nö nem korrekt valamiert es termeszetes dolgoznia többe nem kell es fejfajasa se kell legyen penzügyileg ha meg le is mondott Henry a tronrol .
2021. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Katalinra is neheztelt az elején. pl. a szél felfújta a szoknyáját, vagy a dédunokák nevelésében... jó pár évvel ezelőtt.
2021. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
63%

"(Harry) most meg élhet egy olyan helyen, ahol sztem a napsütést sem bírja Anglia után plusz nincs ott senkije."

dehogyisnem. :D Ott vannak Harry új szinesbőrű ismerősei. a fekete mama, a gáláns fekete barát aki odaadta kéróját mikor "elmenekültek", Oprah showműsornő a szomszédban, Selena Williams teniszező a legjobb barát stb.

2022. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!