Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eveszeni latszik a levelem a...

Eveszeni latszik a levelem a postán, mi tortenik ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy lány feladta nekem levelet(kábé 1 hónapja), postán maradóként. A postán valószínuleg nem mentem el érte időben, mert nem volt ott, egyszer sem amikor mentem

Írtam a lánynak, hogy a levelet (mivel eltelt 10 nap) visszaküldték az itteni posta az o cimere. Mondta, hogy utána jár. Eszébe jutott, hogy a címe, amit a boritekra ra irt, mar nem o lakik, hanem alberlők, ezért nem kapott levelet. Ra irt az alberlore, hogy ment-e hozzajuk level. Az alberlők mondták, hogy igen, de nem ismerték fel, ezert a postás visszavitte

A lány, a feladó, elment többször is a postára de nem volt ott, holott a postÁs visszavitte máR a postára

Hova kerülnek az ilyen levelek?


2020. ápr. 20. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kidobják mint kézbesíthetetlen levelet.
2020. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30 napig azon a postán van ahol feladták. Ha ez lejár, megsemmisítik.
2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!