Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jó helyre ugrik...

Miért nem jó helyre ugrik vissza a stopper?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesapám kapott ma valakitől egy antik orosz stopper, és kiprobaltam.utana néztem, de nem találtam róla semmit, csak képeket. Van rajta egy kicsi tekerő, ami nem tudom, hogy azért van benne, hogy felhuzzuk a rugót (ezt tartom valószínűnek) vagy másnak, lenyomtam, elkezdett menni a stopper, utána elkezdtem tekerni, és lenyomva is tekerni, és utána a stopper mutatója nem a 60 hoz ugrott vissza hanem az úthoz. Utána jarattam megegy kicsit utána a 6 nál. Később a 7 nel, 8 nál 9 nel.. Aztán 10 nel akadt meg végül, azóta nem jarattam. De próbáltam lenyomva is tekerni, meg simán is, de az nem állított rajta semmit.. Csak az lenne a kérdésem, hogy szét szedés nélkül lehet rajta állítani, pl hogy lenyomva tekerni aztán egy kicsit járatni vagy valami ilyesmi? A válaszokat előre is köszönöm!

#óra #antik #orosz #stopper #antik óra #antik stopper #antik orosz stopper
2020. ápr. 20. 17:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ötnék* és nem járás közben akadt ott meg hanem, mikor vissza akartam állítani 0 ra
2020. ápr. 20. 17:26
 2/2 anonim válasza:
Csak szerelő tudja átállítani.
2020. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!