Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Indavideón vannak animék...

Rooooo kérdése:

Indavideón vannak animék melyeket nem lehet megnézni, pl:xing-chen-bian, douluo-dalu és a king's avatar, ha rákeresek google ön akkor kiadja a találatot de ha rákattintok azt írja ki hogy nincs ilyen video és a feltöltő oldarára sem tudok felmenni?

Figyelt kérdés
Letörölték volna a csatornályukat, vagy csak azért nincs mert nem engedik a HD tartalmat a karantén alatt? , Viszont ha igy van akkor sima 360p ben mért nem lehet megnézni?

2020. ápr. 21. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt írja, hogy nincs ilyen videó, akkor letörölték a videót.
2020. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez sad. köszi a választ
2020. ápr. 22. 21:24
 3/3 anonim válasza:
Letörölte az indavideo. Én is töltök fel videókat, és sokszor én sem értem hogy mi alapján szortíroz, hogy mi akad fennt rajta. Például egy Attack on Titan rész, amit megnéznek 90-100 ezren évek óta fennt van, de egy kevésbé ismert anime amit megnéznek ezren, vagy kétezren törlésre kerül.
2020. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!