Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koncerten mit szoktak csinálni...

Koncerten mit szoktak csinálni az emberek?

Figyelt kérdés

táncolni ugye nincs elég hely. ott állni meg unalmas.

elképzelni sem tudom.xD


2010. júl. 27. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
pogózni
2010. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt akartam írni :3
2010. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy ugrálni, énekelni, állni egy sörrel a kézben közben énekelni XD mosh v pogo:D
2010. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen koncerten? Én a szélemen ülve végighallgatom a zenekart,az énekeseket.Természetesen csak akkor,ha komolyzenei koncertről van szó.
2010. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

elég idióták azok akik pogóznak egy koncerten...(kivétel a kemény metál koncertek) nagyon tönkre tudnak tenni egy koncertet a lökdösődéssel...volt pár hiperaktív hülyegyerek Kispál koncerten elkezdtek pogózni...arra nem illik a pogó...még Tankcsapda koncertre sem illik túlságosan, de még mindig jobb, mintha vmi nyugis zenénél kezdenék el...


a koncerten meg vegyél vmi italt, fogd a kezedbe, hallgasd a zenét és énekelj meg mozogj egy kicsit...aztán amikor megittad az italod mehet a hangosabban éneklés:D

2010. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na és a pogó az mi a rák?xD
2010. júl. 27. 22:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Az az amikor ugrálsz összevissza, lökdösődsz, nekimész a többi embernek. Nagyon jó móka, a durvább koncertekhez hozzá tartozik :D
2010. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én imádom a koncereteket,bár pogózni nem szoktam,azt hiszem ahhoz nem megfelelő a testalkatom:)Én az első sorban szoktam állni,hmm inkább ugrálni és énekelni.Nagyon szoktam élvezni.Amúgy a tömeg szélén lehet táncolni is,néha azt is szoktam azért,persze nem egy kemény metál bandára.

Menj el egy koncertre és meglátod:P

2010. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A valódi emberek ott előadni szoktak :D
2010. júl. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 haggyámán ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=RA6KUv5x8SE


2:30-tól "death wall", utána pogó. :)

2010. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!