Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekkent, , ilyent"jatszottu...

Gyerekkent, , ilyent"jatszottunk mas is jatszott ilyent es ha igen hogy fogtak fel hogy tudtak tullepni?

Figyelt kérdés
Lehettem 4 vagy 5 eves mikor a fiu tesommal ,,olyant" jatszonttunk persze ruhastol fekudt rajtam es ossze erintettuk amink van 1x jatszottunk ilyent utana soha tobbet nagyon szegyellem ez miatt magam ugy erzem ebbe fogok belehalni ebbe a lelkifurdalásba hisz most mar tudom mit jatszottunk mostanaban folyton beugrik az emlek es nem tudom hogy felejthetnem el vagy hogyan lepjek tul rajta hisz gyerekek voltunk 21/l

2020. ápr. 25. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ezen túl kell lépned, mert meg fogja mérgezni/lehetetlenné az eljövendő kapcsolataid.

Ami 4-5 éves korotokban történt, az csak játék. Szinte mindenki átesik rajta, valamilyen formában, a papás-mamás játéknak.

Ha nagyon zavar, írj le egy (vagy több) lapra mindent, aztán a lapot égesd el, de egyben engedd is el az egész dolgot. Ahogy leírtad, bár szorongsz miatta, de hidd el, nincs jelentősége. Vagy legalábbis: nem kellene hogy legyen. Ne gerjeszd ezt az egész dolgot, mert saját magad betegíted meg, pánik rohamokká fokozva az egész kicsi dolgot.

2020. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez csak játék volt, fogalmatok sem volt akkor, hogy ez micsoda.

Nem kell vele többet foglalkoznod, mintha nudista strandra mentetek volna. Ott is ugyanúgy láthatod, hogy kinek mije van, és még sincs belőle semmi probléma.

2020. ápr. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekként folyton betojtál. Az nem aggaszt? :D A gyerek ártatlan és tudatlan. Érdeklődik és ebben aztán semmi szégyellnivaló nincs. Nekem is van ilyen gyerekkoromból és kb minden második embernek, mert láttam mások dolgait is gyerekként. Ez nem gáz!
2020. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!