Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ránk vonatkozik a 9-12 közti...

Ránk vonatkozik a 9-12 közti idős korlátozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahol én dolgozok az egy kínai bolt,de változott a bolt profilja,így változott a kínaiból 100Ft-os lettünk. Fehérneműt,zoknit árulunk. Kutyacuccokat,konyhai dolgokat,fürdőszobai felszerelést,papírárut,játékokat,kozmetika dolgokat és vegyiárut. A főnökünk bevezette Nálunk is,hogy 9-12 között csak 65 év feletti jöhet be. Én úgy gondolom,hogy mivel vegyiárut árulunk így a boltra is vonatkozik ez a "törvény". Szerintetek is? Sokan támadnak minket emiatt,hogy ránk nem vonatkozik. Kíváncsi vagyok,hogy Ti mit mondtok erre! Köszönöm előre is a válaszokat!!
2020. ápr. 25. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

"Az élelmiszerüzletekben, drogériákban, a piacokon és a gyógyszertárakban kizárólag 65 év felettiek vásárolhatnak kizárólag 9 és 12 óra között."

Mivel a ti boltotok a fentiek egyikének sem tekinthető, nem vonatkozik rá ez a szabály.

2020. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A Google első találat szerint a drogéria egy "Szabadon forgalmazható gyógy- és vegyszereket, egészségügyi és piperecikkeket, illatszereket forgalmazó üzlet", szerintem a kérdésben szereplő bolt belefer ebbe a kategóriába így helyes a korlátozás alkalmazása.
2020. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!