Zakuro chan 3 kérdése:

Twice Abbahagyja?

Figyelt kérdés
Az igaz hogy a twice nevű kpop banda disbandolni fog 2020-ban? Vagy lehetsèges hogy meghosszabítják?

2020. ápr. 25. 10:22
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Yes. Once Twice will finish it.
2020. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 hát ez igazán vicces volt!!
2020. ápr. 30. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint, bár nem vagyok fan, túl dolgozottnak érzem őket néha. Emiatt gondolnám azt, hogyha hosszabbítanak, akkor egy kis szünetet fognak majd tartani. De elég valószínűnek tartom, hogy meg fogják majd hosszabbítani, a legtöbb tag legalábbis.
2020. jún. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az ügynökség mindent meg fog tenni azért, hogy hosszabbítsák... és akkor a tagok lesznek előnyben, mert ők diktálhatják a feltételeket. Még ennyi év simán benne van a lányokban, és a rajongóközönség meg elképesztő. A JYPE-nek még mindig ők hozzák a legtöbb pénzt.
2020. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy abbahagynák, főleg, hogy JYP kijelentette, hogy világhírre akarnak szert tenni. Nem tudom ezt hol hallottad, de az összes idei comebackjük előre be van jelentve. Elképzelhetetlennek tartom, hogy pont most fejeznék, amikor a kpop tényleges térhódítása folyik a nyugat felé. Egyértelműen ők a harmadik legnépszerűbbek, úgyhogy nem látom értelmét. A másik, hogy a kezdetek óta követem őket, és én nem hallottam ilyesmit.
2020. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak abba gondoljatok bele, hogy egyértelműen a Twice a JYP-nek a legfőbb bevételforrása. Hülye lenne feloszlatni őket.
2020. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!