Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is úgy van vele, hogy a...

Más is úgy van vele, hogy a Facebook elveszi az önbizalmát, ha böngészi, de ha abbahagyja hirtelen jobban lesz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos személy adatlapját csak úgy tudom megnézni, hogy utána kijelentkezek. (Szeretem az illetőt, és látom, hogy másokkal mennyire jól elvan, és ez fáj. Mármint mikor azt látom, hogy valaki udvarol neki. De persze azt nem fogom neki mondani, hogy "Szeretlek, szóval másokat tilts le, akik vágynak rád".) Bocsi a kisregényért, csak gondoltam megindoklom a dolgot. :)
2012. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj,kisregénynek még egyelőre rövid,köszönöm a válaszod. :) Szerintem talán azért húzza le a kedvemet,mert látom,hogy az emberek nagy része főleg a tizenévesek, az én korosztályom is az "interneten élik meg a dolgokat",egy példa:Ha egy képükre már nem kapnak 50--75-150 db "tetsziket" akkor egyből bekapcsol a vészjelző,hogy már 'nincsenek is emberszámba,rondák,haszontalanok,senki se szereti őket,undormány kinézetűek,nem érdemes élni'.Meg hát látom a képeiken azokat a dolgokat amik nekem nem adattak meg. Várom szeretettel a többi választ.
2012. aug. 22. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A facebookkal könnyebb lett "körbenézni" a szobából. Szerintem az irígység / féltékenység beszél belőled, ezen viszont a Facebook abbahagyása csak ideig-óráig tud segíteni.
2012. aug. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 halibel ***** válasza:
Nekem van egy igen egyszerű technikám: nincs facebookom.
2012. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!