Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fortniteosok! Tudtok nekem...

Fortniteosok! Tudtok nekem mondani olyan konzolos beállítást ami szerintetek nagyon jó? Egyszerű legyen jól célozni, egyszerű épiteni, és. Editelni is.

Figyelt kérdés
Xboxos vagyok

2020. ápr. 25. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az építkezési gombok Builder Pro-ra vannak állítva? Ha nem, sürgősen állítsd át, az nagyon fontos!!


Továbbá erősen ajánlom figyelmedbe a "visualize sound effects" (vagy valami ilyesmi, ezt fejből írom) beállítást, ami folyamatosan jelzi, ha valaki lő/közelít/chest van a közeledben. Haszontalannak tűnhet, és lehet, hogy elsőre zavaró lesz, de átkozottul hasznos!! Rengetegszer akkor is látom, ha egy ellenség közelít, ha hallani még nem is hallom. A knockolt embereket és a csapattársaidat nem jelzi, csak az ellenséget, szóval ha nem zavar játék közben, akkor állítsd be


Ha haverokkal szoktál játszani, és push to talk-ra akarod állítani, akkor a "squad commands helyére a legcélszerűbb beállítani (jobbra gomb), de igazábóóóóól én nem ajánlom a push to talkot. Élesben nagy időveszteség, ha külön még nyomogatni kell, hogy halljanak, úgyhogy ha alapból csendben tudsz játszani (nem úgy, mint én :D), akkor inkább hagyd open mic-en


Én még a sprintelésen állítgattam, hogy akkor sprinteljen, ha lenyomom az L-t, de szerintem az egyénfüggő, hogy kinek melyik beállítás tetszik


Szerintem igazából ennyi, S5 óta játszom, és mást szerintem nem állítottam át, az alapbeállítások jók



UI.: remélem az aim assist be van kapcsolva :D

2020. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, nagyreszt minden rendben van. Amugy neked nincs Save The Worldod? Abban is segíthetnél.
2020. ápr. 26. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, köss rá egeret meg billentyűzetet azt nyomd azzal.
2020. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok; nincs Save The World-öm, bár már régóta szemezek vele, szerintem ha legközelebb le lesz árazva, megveszem
2020. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szivesen játszanék billentyűzeten de az építés és a lövés nem menne + valahogy oda kéne ülnöm a Tv elé Xd
2020. ápr. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!