Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarban hol van lehetőség...

P3tő Kriszx kérdése:

Magyarban hol van lehetőség köz zuhanyra? Külföldön hol van lehetőség köz zuhanyra?

Figyelt kérdés

Nemzetközi fuvaros vagyok és nemrégen kezdtem.

Hol tudnék tisztálkodni mert nyilván pár hetente lehet majd csak hazajárni és mielőtt hoszabb utra indulok szeretném tudni hol vannak koz zuhanyzok stb.



#magyar #közzuhanyzás #ttisztálkodás
2020. ápr. 28. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyarban...???


Ezt milyen nyelven mondják így...?

2020. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem vagyok az, de nézek kamionos csatornákat. Abból úgy látom külföldön rengeteg parkolóban van tisztálkodási lehetőség némi pénzért. Viszont mindegyik elmondja azt is, hogy igencsak jól keresnek, megszakadás nélkül. Így szerintem ingyenes közfürdőre nem szorulnak rá.


Ami meg a kérdésedet illeti: egyrész nem magyarban, és nem külföldön.

Ha te mondjuk osztrákoknál jársz, akkor hasznosítani tudod a malmői címet?

2020. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Van egy pár tucat fizetős zuhanyzó az autópályák mellett... nézd ki az útvonalat és keress rá a neten. Egyébként ha kamionozol - kérdezd meg a kollegáidat és/vagy amikor kiállsz tankolni, kv-zni a benzinkútra akkor kérdezd meg a többi kamionost. Meg fogják mondani, még azt is melyik parkolóban/étteremben van jó kaja.
2020. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!