Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol vehetnék viszonylag olcsó...

Hol vehetnék viszonylag olcsó héliumos léggömböket?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz párom születésnapja és szeretnék kb 10 léggömböt vásárásolni neki. Azonban ragaszkodom, hogy héliummal töltöttek legyenek.

Még sosem töltöttem héliummal lufit önmagam, és nem tudom, hogy megoldható lehetne e egyes helyeken úgy rendelni lufikat, hogy alapból héliummal legyenek megtöltve.

Szeretnék gazdaságosan kijönni, azonban, ahol néztem, hogy megoldható, hogy felvegyem a rendelést, ott a héliummal feltöltetésért borsos árat kérnek. Tudna valaki egy jó megoldást ajánlani a helyzetre?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2020. ápr. 28. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A héliumos lufik nem olcsók. Partykellék boltokban nézelődnék, 20 db-ra talán jár már valami kedvezmény.
2020. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*10 db-ra

Elírtam, bocs

2020. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem igazad van. Most több oldalon is nézelődöm és mérem össze az árakat.
2020. ápr. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!