Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van az emberekkel? Miért...

Mi van az emberekkel? Miért dislikeolnak ilyeneket?

Figyelt kérdés
Néztem youtube-on aranyos cicás/kutyás videókat 2K dislike minimum volt egy videón, pedig nem volt clickbait-es cím stb. Csak néhány cuki állatka, kérdem én: milyen ember dislikeol ilyet? Vagy ha utálja a kutyákat, akkor meg minek nyom rá a videóra?!

2020. máj. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki azzal tudja a stresszt és frusztráltságot levezetni, hogy másoknak rosszat tesz és ez neki örömet okoz.
2020. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem tetszik nekik.
2020. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is dislikeoltam már cuki állatkás videót. Leírom, hogy nekem mi volt az okom.


A videóban szerepelt egy törpenyúl is. A hátán feküdt, első ránézésre tök nyugodt volt. Éppen fürdették, folyt rá a víz.


Ez több okból kifolyólag is NAGYON nincs rendben. A nyuszikat TILOS a hátukra fektetni. Nem azért nem mozognak ilyenkor, mert élvezik, hanem azérz, mert sokkos állapotban vannak, nem tudnak megmozdulni. Erre a jelenségre "tonic immobility" néven lehet rákeresni. Mellesleg a nyuszikat nem szabad fürdetni se, maximum nedves anyaggal szabad megtörölni a bundájukat ha nagyon szükséges, például hasmenés esetén.


Szóval nem biztos, hogy az illető azért dislikeol, mert nem szereti az állatokat. Én azért szoktam, mert tudom, hogy amit látok, az nem helyes, és állatkínzás, hiába tűnik cukinak. (Persze nem minden videó ilyen, de több ilyen van, mint gondolnád.)


Azért egy nyulat írtan példának, mert őket jól ismerem, de biztos van ilyenre más állatoknál is példa. Ne csak azt nézd, hogy milyen cukik, abba is gondolj bele, hogy érzik magukat.

2020. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!